O NAS

Uniwersytet Tańca został powołany w 2022 roku przez Fundację LOFToDANCE w celu dbałości o wszechstronny rozwój tancerzy w Krakowie. Otwieramy nowy wymiar edukacji tanecznej – dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy studentów już od 5 roku życia!

UCZYMY TAŃCA I RUCHU

Niezależnie od poziomu zaawansowania czy wieku. Chcemy zapewnić dostęp do edukacji tanecznej dla wszystkich, którzy chcą z niej skorzystać. Łączymy pedagogikę z taneczną pasją. Odkrywamy taniec w człowieku.

PROWADZIMY ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI

W roku szkolnym 2023/2024 zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne dzieci w wieku 5-7 oraz 8-10 lat. Uczymy ruchu i tańca, interpretacji muzyki. Bazujemy na technice tańca współczesnego i tańca klasycznego. Uczymy dzieci od podstaw.

ROZWIJAMY ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Jako podstawę do postawy prozdrowotnej, jakościowego ruchu, kontaktu z emocjami, czytania komunikacji niewerbalnej.

SZKOLIMY KADRY

Propagujemy dobre praktyki, stawiamy na doskonalenie umiejętności pedagogicznych instruktorów tańca.

WZMACNIAMY RUCH AMATORSKI

Wspieramy amatorskie grupy taneczne w rozwijaniu swojej pasji i wszechstronnym treningu fizycznym i artystycznym.